Grand Retreat Villa
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Grand Retreat Villa La Paz kan du besöka Malecón del Salado, som ligger cirka 10 minuters bilresa bort. Den här villan, som passar för upp till 14 gäster, har en parkering.
La Pazs centrum kan nås på 25 minuters promenad från den här villan med 4 badrum och Dove of Peace Monument ligger cirka 3 km bort. Gästerna kan njuta av närheten till Marina Cortez, som ligger cirka 20 minuters promenad bort. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget 2 km från Casa Del Artesano Sudcaliforniano.
Utsikten över poolen kommer att komplettera din vistelse. Badrumsfaciliteterna i Grand Retreat Villa inkluderar också en duschkabin och en separat toalett. Hårtorkar, badlakan och handdukar finns också bland bekvämligheterna i badrummet.
Boendet har ett komplett kök försett med te-/kaffebryggare, kylskåp och glas. Gästerna kan prova Dehli rätter på restaurangen Cafe Amor Amor, som ligger cirka 5 minuters promenad bort. På grund av dess behändiga läge tar det 15 minuter att köra till flygplatsen La Paz.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- VIP-incheckning/-utcheckning
- Husdjur tillåtna
- 24-timmars säkerhet
- Rökdetektorer
Mat och drycker
- Torktumlare
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Solterass
- Grunda delen
Service
- Biluthyrning
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Klädkammare
- Uteplats
- Trädgårdsmöbler
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Grand Retreat Villa till La Paz flygplats?
Grand Retreat Villa ligger inom 15 minuters bilresa från La Paz flygplats. - ❓
Finns det ett kök på Grand Retreat Villa?
Ett komplett kök finns på Grand Retreat Villa. - ❓
Kan vi ta med våra husdjur till Grand Retreat Villa?
Ja, husdjur är tillåtna på Grand Retreat Villa. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i den här villan?
Utsikten över poolen erbjuds till gästerna i den här villan.